Eshop v rekonštrukcii. Všetky odkazy smerujte na fb stránku: Skvelé vecičky alebo mailom: kontakt@skvelevecicky.sk

EXPRESNÝ ODSTRAŇOVAČ ŠKVŔN - BioTrim X-formula na odstránenie čerstvých škvŕn, 15 ml

Kód: 03251EU
Novinka
€6,20
SKLADOM

Ľahko, rýchlo a efektívne odstraňuje všetky druhy čerstvých škvŕn od kávy, čaju, oleja, vína, džúsu, omáčok, ovocia, čokolády, kozmetiky, guličkových pier a fixiek z textilu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahko, rýchlo a efektívne odstraňuje všetky druhy čerstvých škvŕn od kávy, čaju, oleja, vína, džúsu, omáčok, ovocia, čokolády, kozmetiky, guličkových pier a fixiek z textilu. 

Kompaktný odstraňovač škvŕn X-FORMULA je vždy pohodlné mať poruke a použiť na akomkoľvek mieste (na ceste, v reštaurácii, v kancelárii atď.).

Zabezpečuje bodové odstránenie škvrny, bez kontaktu s čistou zónou. Je vhodný na všetky tkaniny, odolné voči vyblednutiu (najmä na bavlnu)

  • expresný odstraňovač škvŕn – vďaka svojej veľkosti je prenosný aj v najmenšej kabelke,
  • ľahko, rýchlo a účinne odstraňuje z textílií všetky druhy čerstvých škvŕn – od kávy, čaju, oleja, vína, omáčok, ovocia, čokolády, kozmetiky, pera, fixiek,
  • jeho výhodou je kompaktnosť – je malý, zmestí sa do ruky, a teda je ľahko prenosný a využiteľný všade, aj na výletoch, v reštaurácií, na dovolenkách,
  • odstránenie škvŕn od krvi a atramentu nemusí byť 100% dokonalé,
  • nepoužívať na textílie, ktoré je doporučené čistiť chemicky,

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA

pred použitím otestujte odstraňovač škvŕn na skrytých častiach oblečenia kvôli kontrole zachovania farby oblečenia. Odstránenie škvŕn od krvi a tušu z kapilárnych pier nemusí byť vždy dokonalé. Nepoužívajte na materiáloch, ktoré sa odporúčajú čistiť chemicky.

NÁVOD NA POUŽITIE: čerstvú škvrnu navlhčíte utierkou, naneste malé množstvo odstraňovača škvŕn, ľahko pretrite škvrnu (pre lepší výsledok môžete umyť pod vodou).

ZLOŽENIE: čistená voda, etoxylovaný alkohol, tertracalpyrofosfát, glycerín

 

Skvele Vecičky nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie