Ako sa starať o oblečenie

Utrácate nie malé peniaze za tričká, saká alebo kardigány?

Všetky to veľmi dobre poznáme, keď sa pred nami na internete zjaví kúsok, ktorý proste musíme mať!

Keď si už ale kupujeme oblečenie, nie je na škodu vedieť, ako sa o neho správne starať tak, aby nám vydržalo čo najdlhšie.

Naša prvá rada znie: Investujte naozaj do kvalitného oblečenia, ktoré napríklad nájdete aj u nás na webe www.skvelevecicky.sk

Kvalitnejšie oblečenie častokrát vydrží dlhšie, pretože je vyrobené z pevných materiálov, tak aby obstáli v skúške času. Preto vydrží aj viacnásobné pranie a bežné opotrebenie.

Ďalej, by sme vám radi odporučili, aby ste si chránili svoje oblečenie. Chcete byť aj doma skvele upravené a preto si oblečiete kašmírové sako alebo šaty s volánom? Určite schvaľujeme! No pozor na upratovanie, či varenie! Vtedy si radšej oblečte zásteru, ktorá vaše oblečenie ochráni.

Ak už sa vám aj nejakým nešikovným spôsobom podarí oblečenie znehodnotiť, nezabudnite k odstraňovaču škvŕn prihodiť aj niektorý z našich parfémov do prania Parfumy na pranie | www.skvelevecicky.sk

Čím dlhšie škvrnu necháte zaschnúť, tým horšie sa bude odstraňovať. Preto je najlepšie ju hneď namočiť do vody a následne nato vyprať.

Poďme si teraz napísať niečo o kvantite prania. Kedy je tá chvíľa kedy zvážite, že blúzka alebo rifle už pôjdu do práčky? Je to po jednom nosení alebo až keď je oblečenie reálne špinavé, či zapácha?

K udržateľnosti oblečenia prispieva najmä nízka intenzita prania. Pokiaľ ste mali na sebe mikinu s dlhým rukávom raz alebo dva krát a nepozorujete známky opotrebenia, v podobe škvŕn alebo zápachu, určite s praním vyčkajte! Oblečenie prevetrajte na čerstvom vzduchu a pokiaľ sa vám zdá v poriadku, ušetrite ho nie nutného wellnessu. Oblečenie na fitness ako sú športové tričká, legíny či mikiny s kapucňou, by ste mali určite prať po každom nosení. Tie sú totiž v bližšom kontakte s vašou pokožkou a absorbujú omnoho viac potu a nečistôt, ako klasické denné oblečenie.

Veríme, že sme vám poskytli zopár skvelých rád, nato ako sa starať o svoje oblečenie čo najlepšie. Predsa len šaty robia človeka.

Skvele Vecičky nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie