Parfumy na pranie

Najpredávanejšie

39 položiek celkom
185 1 klasicka kolekcia CL500-FDC
185 2 klasicka kolekcia2 CL500-MB
CL500 FIT 1 (1)
€21,99
CL500-FIT
155 cl detdel 1 CL-DETDEL
185 3 klasicka kolekcia3 CL500-RU
BI pack 230
CASA ADELE20ML 221

V spolupráci s renomovanou Talianskou značkou Il Bucato di Adele, ktorá spadá pod spoločnosť Crespi Milano vam prinášame parfumy na bielizeň, pracie prostriedky a vône do interiéru.

Dajte svojmu domovu vôňu a zjemnite svoje zmysly luxusnými parfumami, ktoré prevoňajú váš domov a stanú sa nenahraditeľnou súčasťou vašich spomienok. Parfumy exkluzívnych vôni, ktoré sú od pižmových, korenistých až po kvetinové, ktoré udržia voňavé tóny na bielizni.

Vďaka tvrdej práci tímu Adele je každá vôňa úplne jedinečná a vytvorená z kvalitných surovín najvyššej akosti. Značka Il Bucato di Adele denne vytvára intenzívne a moderné vône do domácnosti, ktoré vás v okamihu prenesú do detstva.

Vytvorte vôňu spomienok celej rodine a vaše deti budú naveky s láskou spomínať na šťastné detstvo. S parfumami na bielizeň môžete cítiť pocit domova, kdekoľvek sa nachádzate. Bohatosť a rozmanitosť parfumov navráti vašej bielizni vôňu, ktorá vás bude dlhodobo sprevádzať. Dajte zbohom obyčajnej aviváži. Parfémy do prania sú šetrné k vám, k práčke aj k vášmu oblečeniu. Noste svoj domov stále so sebou! Vyskúšajte moderný spôsob pre vytvorenie originálnej vône domova ešte dnes. Intenzitu parfumu je možné zvýšiť alebo znížiť  v závislosti od množstva použitého parfumu.                                                                                        

Fľaše sú vybavené bezpečnostným uzáverom. Produkty nie sú testované na zvieratách a sú vegánske.

Skvele Vecičky nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie