Výmena a vrátenie tovaru

 

Výmenný/Storno formulár – Stiahnite tu

 

Pokiaľ nie ste s naším tovarom spokojní, resp. nepáči sa Vám farba, nesedí veľkosť, atď, môžete ho do 30dní bezdôvodne vrátiť. Tovar pošlite naspäť na našu adresu: SKVELÉ VECIČKY, P.O. BOX 7, 917 01 Trnava. Na odstúpenie od zmluvy použite tento forlmulár Stiahnite tu. Tovar, ktorý vraciate by mal byť v originálnom obale a bez známok používania. Odporúčame skúsať tovar v domácom prostredí.

Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. To platí v prípade, že tovar spĺňa kvalitatívne požiadavky a nie je vadný.

Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky odporúčame posielať tovar ako balík Slovenskej pošty. Takto zaslané zásielky nám doručujú priamo kuriéri Slovenskej pošty. Zásielky posielané ako doporučené listy zostávajú uložené na pošte a vyzdvihujeme ich raz týždenne.

Po prijatí balíka Vám vrátime peniaze v zákonnej lehote do 14dní. O odoslaní platby Vás budeme informovať e-mailom.

V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tomto prípade nebude prevzatý!  

 

Výmena tovaru 

Pokiaľ si prajete tovar vymeniť, použite tento formulár FORMULAR a pošlite ho spolu s tovarom na našu adresu: SKVELÉ VECIČKY, P.O. BOX 7, 917 01 Trnava . Doporučujeme vopred zatelefonovať, aby sme Vám objednali požadovanú veľkosť, farbu alebo iný model na výmenu, aby sa nestalo, že sa produkt vypredá, kým sa k nám dostane váš balík. Takto budete mať istotu, že máte požadovaný produkt na výmenu odložený. Po prijatí balíka posielame tovar na výmenu do 30dní

Prvá výmena tovaru je bezplatná. Zákazník hradí len poštovné náklady na vrátenie tovaru smerom k nám. Následne tovar na výmenu posielame zadarmo. 

Viac informácii nájdete v našich obchodných podmienkach.


Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

 

 

 

 

Skvele Vecičky nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie